Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Ahoj Zdeničko, posílám pozdrav na Rozhled. Ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za krásný seminář, velmi ohohacující, stále ve mně doznívá. Což potřebuji. Za Tvoji milou pohostinnost, jako vždy. Vše bylo pohlazením na duši, jak jsi závěrem hovořila o Vánocích, byl to krásný pocit a možnost se svátečně naladit. Přeji Ti hezký adventní čas, Eva.

...čtěte další hodnocení

Relaxační víkend

Lektor   Z. Štroblová

Termín

7.8.2020

-

9.8.2020

Tělo, vědomí, duše, meditace, jóga, propojení se sami sesebou.... Pojďte s námi jasnou cestou propojení těla, duše iducha skrz vnitřní vhledy a prozkoumání zdroje energie JÁ. Vstupem do tohoto místa rozproudíte jemnácentra podel páteře a pocítíte Lásku ke své vnitřní ženě, či muži.Touhu dotknout se své podstaty, harmonii,komunikaci stělem, sebevědomí, ale také propojení se svým vyšším JÁ.

Cena

3000

leták | přihláška


Kde a jak v sobě myslíme

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

20.8.2020

-

23.8.2020

Mysl je živoucí energie, která se váže k naší cestě. Reaguje na situace, které nás ovlivňují ve špatném, přes naše pocity smyslů. Abychom ji slyšeli, následovali ve svých rozhodnutích, postojích, názorech, je potřeba vyčistit , vymanit se z myslí, myšlenek těch, kteří nás dosud mají v moci. Rodiči a jejich rody počínaje, pokračující přes rodiče a rody svých mužů a žen. Budeme se věnovat těmto vlivům, uvědomíme si jejich negaci a vyčistíme si prostor v hlavě a místech v systému,která s nimi souvisí. Individuální přístup, pomoc při vhledech a vedení k uvolnění.

Cena

3300

leták | přihláška


Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby v těle

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

10.9.2020

-

13.9.2020

Náš seminář Vám dává příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě a svým blízkým. Zažijete přednášky, tématické cvičení, chůzi s holemi „Nordic Walking“, nahlédnutí do svého systému za účelem naučit se pracovat s bolestí a svojí uzdravovací schopností. Večerní posezení, legrace i sdílení svých poznatků. Výlety do okolí. Vhodné pro všechny věkové kategorie, s bolestmi i jako prevence…

Cena

3300

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013