Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Milá Zdeničko, moc děkuji za nádherný seminář o vztazích, jako vždy jsem načerpala mnoho nových informací, síly, uklidnění a naděje na zlepšení jak vztahů, tak i zdraví-laskavým působením paní Magie mi zmizel letitý blok v hrudní páteři a já se mohu pořádně napřímit a chodí se mi i lehčeji a vzpřímeněji, také jsem se dozvěděla, jak si i v dalších oblastech mého těla pomoci sama, navíc vše v nádherném prostředí chaty Rozhled a ve společnosti stejně souznících přátel a hlavně ve společnosti Tebe, Zdeničko, která nás vedeš na cestu budoucnosti plné lásky, zdraví, štěstí,.....Další sluníčkové dny ze srdce přeje Lída s rodinou i se třemi kočkami a těšíme se brzy zase na setkání.
...čtěte další hodnocení

Hurááá na prázdniny

Lektor   Z. Štroblová

Termín

29.10.2020

-

1.11.2020

Nabídka pro rodiny s dětmi, jednotlivce, skupiny, turisty i cyklisty. Můžete využít dopolední program s výtvarnicí Hanou Mikoláškovou, nejen pro děti, nebo si pořešit nějaké to trápení s terapeutkou Zdenkou Štroblovou v její Karmické poradně.

Cena

2400

leták | přihláška


Naše cesta tímto rokem

Lektor   Z. Štroblová

Termín

13.11.2020

-

15.11.2020

Rok 2020 zůstává v projevu na naší cestu, dává dál možnosti, upozorňuje na chybné z časů, ale je také pečlivým průvodcem v krocích, které je potřeba udělat, přijmout, vyčistit, opustit i postoupit do dalších. Stává se, že nejsme zcela vědomí v různých fázích roku, nejsme přítomni v našem středu, řešíme různé roviny našeho života a zanecháváme za sebou nepovšimnuté dary. Ty jsou v mnoha podobách, ale vždy obsahují Světlo. Je dobré se ohlédnout a učinit tak, abychom se nemuseli navracet do stejných situací v dalším roce.

Cena

2900

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013