Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Ahoj Zdeničko, posílám pozdrav na Rozhled. Ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za krásný seminář, velmi ohohacující, stále ve mně doznívá. Což potřebuji. Za Tvoji milou pohostinnost, jako vždy. Vše bylo pohlazením na duši, jak jsi závěrem hovořila o Vánocích, byl to krásný pocit a možnost se svátečně naladit. Přeji Ti hezký adventní čas, Eva.

...čtěte další hodnocení

Průvodci ze světa čísel

Lektor   Z. Štroblová

Termín

6.3.2020

-

8.3.2020

Svět čísel má rovinu zemskou, stejně jako vesmírnou. Je součástí duchovní, stejně jako tělesné. Spirituální, stejně jako materiální. Vkročit do něho znamená přijmout jeho zákony , jeho zvláštnosti, stejně jako energetické pole, v kterém se vynachází. Kdo požádá o znalosti tohoto světa, musí si být vědom že mu vládne nula. Tento rok nás provází ve své dvojakosti. Pomáhá, stejně jako dává překážky, je přítelem, stejně jako přísným u čitelem. Dává svůj svět čísel ku pomoci v našich rovinách vztahů, práce, zdraví, financí i tvoření, ale bere tam, kde je tmavá mysl. Uzavírá, stejně jako otvírá.

Cena

2900

přihláška


Velikonoční radování

Lektor   Z. Štroblová

Termín

10.4.2020

-

13.4.2020

Velikonoční tvoření, povídání, radování v duchu tradic Země, i tradic slunečního světa..program pro děti i dospěláky s lektorkou a léčitelkou Zdenkou Štroblovou o světě Ježíše, o jeho Cestě, odkazu,o propojení do našeho vnitřního světa víry,léčivé jarní energie, a mnohé další, co dává našemu napřímení vědomí Kdo jsem JÁ, Meditace, procházky, posezení ,co vodu na víno změní,

Cena

3100

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013