Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Milá Zdeničko, moc děkuji za nádherný seminář o vztazích, jako vždy jsem načerpala mnoho nových informací, síly, uklidnění a naděje na zlepšení jak vztahů, tak i zdraví-laskavým působením paní Magie mi zmizel letitý blok v hrudní páteři a já se mohu pořádně napřímit a chodí se mi i lehčeji a vzpřímeněji, také jsem se dozvěděla, jak si i v dalších oblastech mého těla pomoci sama, navíc vše v nádherném prostředí chaty Rozhled a ve společnosti stejně souznících přátel a hlavně ve společnosti Tebe, Zdeničko, která nás vedeš na cestu budoucnosti plné lásky, zdraví, štěstí,.....Další sluníčkové dny ze srdce přeje Lída s rodinou i se třemi kočkami a těšíme se brzy zase na setkání.
...čtěte další hodnocení

Co nám přináší rok 2021

Lektor   Z. Štroblová

Termín

29.1.2021

-

31.1.2021

Prožitkový víkend s lektorkou a terapeutkou Zdenkou Štroblovou tradiční seminář pro Vás, kteří si přejete jít vědomě svojí cestou. Využít informace pro jednotlivé měsíce, které jsou nápomocné na co se zaměřit za účelem změnit, zlepšit kvalitu svého života a zvýšit rozsah vědomí. Roviny vztahů, zaměstnání, bydlení, peněz, a v neposlední řadě zdraví, jsou nedílnou součástí našeho života, do kterého se můžou odrážet chyby minulé. Negativní situace, které opakovaně prožíváme nás na ně upozorňují. Tento rok nás provede mnohými z nich a ukáže rovný směr. Každý účastník obdrží osobní informace k jeho vlastní cestě, projdeme si meditací za účelem propojení se s představiteli roku 2021 i novými průvodci. Bude dostatek volného času na zimní přírodu, sportovní aktivity,relax. Na chatu vyveze rolba. Děti i rodinní příslušníci jsou vítáni-cena bez programu.

Cena

3000

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013