Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.

7.8.2017 ohodnocen seminář: KDO JSEM JÁ?, 3.8.2017-6.8.2017

Krásný pobyt na Chatě Rozhled.Chci velmi poděkovat paní Zdeničce,kde v nádherné přírodě a milém a nesmírně příjemném prostředí se nám věnovala několik hodin denně a stíhala i skvěle vařit.Pootevřely se mi další vrátka do světa světelných bytostí a světla.Je to to,co jsem tu hledala. Velké díky ještě jednou.

Hana Malá

...čtěte další hodnocení

Návrat do srdce – cesta, která odpovídá naší duši

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

27.10.2017

-

29.10.2017

Čas se váže k cestě. Tento rok je nesmírně vzácný, neboť nám umožňuje přejít most přes minulost a vrátit se domů. Tento návrat vede přes vědomí. Doma je tam, kde je láska. Láska má mnoho podob, ta vědomě žitá se váže k rovině srdce. Tento prostor oplývá světlem, moudrostí, znalostmi duše, ale také je oazou klidu a míru. Zvolené téma je pro Vás všechny, kteří toužíte naplnit svůj život smysluplně. Používat své Já znám, Já umím, ale i Učím a Učím se. Podíváme se na překážky, které brání být trvale v srdci, téma, které si zvolila duše pro toto období, poléčíme rovinu vztahů a podíváme se do souvislostí s celým systémem. Bolesti a strachy, které nás provází mají svoji příčinu. I toto téma otevřeme, abychom je i se uvolnili.

Cena

2800

leták | přihláška


CESTA tímto rokem

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

10.11.2017

-

12.11.2017

Přijetí daných kroků duše Stupínek času, který mi dává situace vyřeš ! Kde se vynacházím? Co mohu uzavřít?

Každý rok má svůj daný úsek cesty. Plán, kterému odpovídá vývoj duše. Rovina osobního růstu má několik rovin, které nám umožňují poznání sebe samých. K tomu slouží situace, které prožíváme od narození, včetně lidí, kteří s nimi souvisí. Přidává se učení, přidává se volný čas, narůstají vztahy, otvírají se možnosti čím se zabývat. Tento rok je velmi pozitivní v energii umožňující uvolnit se z času NE, uvolnit se ze vztahů, které jsou karmickými, vrátit se do naplňující práce. Uvolnění se vždy váže ke stupni nového začátku. Nový začátek na Vás mnohé čeká. Neváhejte a udělejte si čas. Přijeďte si pro vysvětlení své situace, následné uvolnění v pochopení z tíživého a přijetí kroku, v kterém je Světlo lásky. Individuální přístup, volný čas na aktivity v přírodě, sauna na uvolnění, masáže i večerní posezení. Rodinní příslušníci vítáni i bez programu.

Cena

2800

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013