Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Na Rozhledu jsme strávili pětidenní výlet s celou třídou základní školy. Ubytovatelé obvykle bývají protivní, že děti jedí moc. Tady na nás byli protivní, že jíme málo :) Rozhled je bezvadné místo pro podobné skupinové pobyty. Doporučujeme.
...čtěte další hodnocení

Lady GONG

Lektor   Dana Šitnerová

Termín

19.7.2019

-

21.7.2019

Pro navrácení do stavu Lásky. Tato energie je nedílnou součástí tónů Vesmíru. V propojení přes Gong proudí cíleně do našeho systému a vyvolává v něm paměť harmonie. To, co jí stojí v cestě, různé bloky, stres, chaos a v neposlední řadě změny v držení napřímení, to, co způsobuje různá onemocnění, svými tóny navrací do řádu. Nezbytné je souznění s tím, kdo na gong hraje. V případě paní Dany se jedná o zasvěcení. Její znalosti mají sídlo v podstatě, kterou v nás dokáže rozeznít. Využijte tuto jedinečnou možnost a přijeďte si pro jedinečný prožitek sebe samých, pro návrat do stavu zdraví. V rámci víkendu se podíváte do svého systému za účelem, kde máte místa, která vydávají tón disharmonie. Projdeme si čakry, abychom uvolnili jejich protáčení a vyladíme srdíčko do tónů vzájemnosti s duší. Jednotlivé vhledy se budou následně prostřednictvím Gongu uvolňovat, prosvětlovat, léčit.

Cena

2900

leták | přihláška


NAŠE ASTRÁLNÍ JÁ

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

9.8.2019

-

11.8.2019

Sluneční bytosti se vyznačují podstatou. Tento prostor obsahuje svět, z kterého jsme zrozeni. Jeho součástí jsou vesmírní rodiče a rody. Znalosti, zkušenosti, vzorové situace i potřeby. Specifická vlastnost se váže k projevům dobra. Také máme schopnost vydělit ze sebe Já, které je stále součástí podstaty, byť my žijeme na Zemi a přijali jsme tělesno a hmotu tohoto světa. Toto Já se z ní může uvolnit za účelem, který potřebujeme k vědomému životu, ke zvládnutí životní cesty a v neposlední řadě ke zdraví. Je dobré mít znalost, jak si vědomě s astrálním Já komunikovat, jak si vzájemně pomáhat a jak používat vědomosti podstaty, ke kterým má toto Já přístup.

Cena

2800

leták | přihláška


Aby nás nebolelo v krku ani za krkem

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

19.9.2019

-

22.9.2019

Náš seminář Vám dává příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci svým blízkým. Zažijete přednášky, tématické cvičení, chůzi s holemi „Nordic Walking“, nahlédnutí do svého nitra. V čisté horské přírodě Krkonošského národního parku strávíte prodl. víkend se stejně naladěnými lidmi. Večerní posezení, legrace i sdílení svých poznatků.

Cena

3300

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013