Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.

7.8.2017 ohodnocen seminář: KDO JSEM JÁ?, 3.8.2017-6.8.2017

Krásný pobyt na Chatě Rozhled.Chci velmi poděkovat paní Zdeničce,kde v nádherné přírodě a milém a nesmírně příjemném prostředí se nám věnovala několik hodin denně a stíhala i skvěle vařit.Pootevřely se mi další vrátka do světa světelných bytostí a světla.Je to to,co jsem tu hledala. Velké díky ještě jednou.

Hana Malá

...čtěte další hodnocení

Silvestr 2018 - spirála života

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

29.12.2017

-

1.1.2018

Každý v sobě neseme okamžik zrození. Toto zrození obsahuje naše Vesmírné Já, které započalo sluneční cestu. Jádru se dostalo paprsku, který je naším jedinečným průvodcem bytí. Nese v sobě informace, vědomí sebe samých, našich rodičů, rodů. Tyto informace obsahují jejich genetické uspořádání, ale také stupínky, kterých dosáhli a které jsou i naší součástí. Tady čekají mnohé odpovědi na to, čím sami procházíme, co řešíme, čím se trápíme, ale také po čem podvědomě toužíme. Pokročíme v tom, co již o sobě víme, mnohé pořešíme, pohledy i vhledy do sebe,nad sebe. Vhodné pro všechny, lépe než sami doma být, přijeďte se uvolnit. Bude dostatek volného času na zimní radovánky, ideální podmínky pro běžky i sjezdky, sáňky i procházky, Večer relax u krbu, nebo v sauně.

Cena

3200

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013