Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Dobrý večer paní Zdenko,

před chvílí jsem se vrátila z Vaší krásné chaloupky a musím napsat, že jsem moc ráda, že jsem se rozhodla překonat své obavy a vypravit se k Vám do hor. Když jsem odjížděla z domova byla jsem hodně unavená, bez energie a chuti do čehokoliv. Pobyt u Vás mi vrátil chuť do života, dobyl mě pozitivní energií a velice pozitivně naladil. Jsem plná dobré nálady a radosti. Pořád se mi vrací obrázek, když jsem překročila práh Vaší jídelny. Tolik krásných a vhodně sladěných barev, ohromné množství květin a úžasně útulné prostředí samo zvalo dál. Vše bylo korunováno vynikající večeří a hlavně Vaší "přednáškou", kde jste nám předávala své bohaté zkušenosti a pohledy do jiných sfér tak živým způsobem, že nás to všechny nejen oslovilo ale doslova vtáhlo dovnitř. A především tak nádherná přátelská atmosféra se jen tak nezažije. Když jsem tam přijela, neznala jsem nikoho. Když jsem odjížděla, loučila jsem se velice nerada s výbornými přáteli. A co teprve pohled z oken Vašeho pokojíčku. Když se zvedla mlha, zjistila jsem, že nám kraj doslova leží u nohou. Nádherné daleké výhledy, které já velice miluji. Ještě jednou mnohokrát děkuji za milé, přátelské přijetí a hluboké obohacení mých chabých znalostí a pohlazení mé duše, která se tetelí radostí a blahem, jen si vzpomene na pobyt u vás. Věřím, že si to opět někdy zopakuji a to velice ráda.

Se srdečným pozdravem Zdena Ročáková

...čtěte další hodnocení

Harmonie vnitřní Lásky

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

20.4.2018

-

22.4.2018

Žít harmonický život, vyjadřovat sebe v energii Lásky, tvořit vztahy, které jsou tady na Zemi propojením našeho Vesmírného i fyzického Já, to je vědomá cesta. Střed naší duše obsahuje vesmírnou energii muže a ženy. Je nedílnou součástí našeho zrození. Tato energie je Nad pozemskou. Během prenatálu se k tomuto středu navazují vztahy rodiny, rodu pozemské. Muži a ženy, kteří mají jinou energii, než naše duše. S některou si je blízká, jinou odmítá. Odmítání vytváří prostor pro učení. Je v něm nesourodé, nepřijatelné, neznějící a v neposlední řadě nepoučitelné. Negace, které naší duši trápí. Ona má přeci v sobě milované, láskyplné, znějící, pozitivní a další energie, které jsou vesmírnou základnou jejího bytí. Zkušenosti, které tady na Zemi prostřednictvím fyzického těla získává se nazývají osobním růstem. Patří do nich výběr mužské i ženské energie, v podobě vztahů, která je nám cizí, nebo cizejší. Jak ji přijmout? Jak se s ní po uvědomění rozpojit? Jak se navrátit do středu harmonie? Jak obnovit vlákno propojení mezi partnery duše? Jaké informace vztahu v nás zanechali vesmírní rodiče a jaké pozemští? O tomto a mnohém dalším, osobní přístup.

Cena

2800

leták | přihláška


Paprsky duhy – léčivá energie Slunce

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

25.5.2018

-

27.5.2018

Jádro, které se váže k našemu vesmírnému zrození, obsahuje mnohé, co jsme obdrželi od svých Vesmírných rodičů. Jedním z darů jsou sluneční paprsky, pocházející z prostoru středu Slunce. Tato energie se váže ke stavu našeho tělesného i duševního zdraví. Udržuje a obnovuje energii růstu v mnoha rovinách života. Je dobré znát léčebné možnosti, které máme a navrátit se do jejich vědomého používání pro sebe i své blízké, včetně terapeutických praktik, masáží, meditací, cvičení aj.

Cena

2800

leták | přihláška


Ischia

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

4.6.2018

-

11.6.2018

Největší koncetrace termálních pramenů v Evropě Dovolená pro všechna Vaše Já. Léčivé horké prameny, teplé moře,sluníčko, krásná příroda, architektura, pitný pramen mládí, skvělá italská kuchyně a pohostinní Ischitánci, ostrov Andělů.

Cena

11480

leták | přihláška


Mámo táto pojď si hrát

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

4.7.2018

-

8.7.2018

Chata Strážné v Krkonoších zve všechny děti a jejich rodiče i prarodiče, sourozence i příbuzné na veselé dny plné tvoření, her, výletů i povídání s dospěláky na témata, která jsou vztahová. Která tíží srdíčka, mysl i peněženky. Jak najít opět rovnováhu, zahojit poranění a otočit se k Lásce. Osobní přístup.

Cena

3500

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013