Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.

7.8.2017 ohodnocen seminář: KDO JSEM JÁ?, 3.8.2017-6.8.2017

Krásný pobyt na Chatě Rozhled.Chci velmi poděkovat paní Zdeničce,kde v nádherné přírodě a milém a nesmírně příjemném prostředí se nám věnovala několik hodin denně a stíhala i skvěle vařit.Pootevřely se mi další vrátka do světa světelných bytostí a světla.Je to to,co jsem tu hledala. Velké díky ještě jednou.

Hana Malá

...čtěte další hodnocení

Vědomá cesta tímto rokem

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

2.2.2018

-

4.2.2018

Víkendový seminář pro Vás, kteří si přejete využít stupně Nového roku. To, co nám přináší čas, je přístupné pro naše duchovní JÁ. To má za úkol provést nás cestou jdoucí přes jednotlivé dny i měsíce. Náš duch je v propojení nejen s fyzickým, hmotným tělem, ale také s Já duše. Máme mnoho průvodců a přesto klopýtáme přes překážky, živíme emoce, strachy i zůstáváme v chybách minulých. Někdy stačí přijmout ne-náhodné pozvání ...

Cena

2800

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013