Energie přírody, ticho, cesty a cestičky, hory a jejich vrcholy, rezonují s naší duší i její potřebou být toho součástí. Volnost, rozlet, ale i Rozhled. Na první pohled těžké a nedosažitelné, na druhý cestou, na třetí darem. Každý musíme překonat, abychom obdrželi. Já obdržela zpět své schopnosti vidění, telepatie, léčení formou paprsků Sluneční podstaty a mnohé další. Přirozenou cestou se tak toto místo stalo, počínaje rokem 2000, Centrem pro duchovní i fyzické zdraví. Tak jsem se navrátila na mojí cestu cest - předávat moudrosti získané z mnoha a mnoha zasvěcení formou kurzů a seminářů těm, kteří je hledají a upotřebí na své vlastní cestě. Toto místo otevírá dveře všem, kteří přicházejí najít příčinu svých těžkostí do mé karmické poradny, ale i těm, kteří navazují na své již dosažené znalosti o sobě samých. Úplným začátečníkům umožňuje pocítit a nahlédnout do duchovního světa, z kterého pocházíme. Stejné centrum má každý z nás v sobě, v rovině srdce, dojít k němu a pobýt v tichu a naslouchat moudrosti své duše, znamená jedno jediné. Přijmout nejprve opak materiálního, rozumového. Překonat tuto překážku překážek a vejít do svého vnitřního světa Lásky. Navrátit se domů.


Hodnocení návštěvníků chaty i seminářů:

Na Rozhledu jsme strávili pětidenní výlet s celou třídou základní školy. Ubytovatelé obvykle bývají protivní, že děti jedí moc. Tady na nás byli protivní, že jíme málo :) Rozhled je bezvadné místo pro podobné skupinové pobyty. Doporučujeme.
...čtěte další hodnocení

Brigáda sdružení "ROZHLED"

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

13.9.2019

-

15.9.2019

Zveme Vás všechny, kteří máte toto místo v srdíčku, přiložit ruce k dílu, zkrášlit chaloupky, podívat se energii chátrání a nedostatku na zoubky…

Cena

0

leták | přihláška


Aby nás nebolelo v krku ani za krkem

Lektor   Zdenka Štroblová

Termín

19.9.2019

-

22.9.2019

Náš seminář Vám dává příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci svým blízkým. Zažijete přednášky, tématické cvičení, chůzi s holemi „Nordic Walking“, nahlédnutí do svého nitra. V čisté horské přírodě Krkonošského národního parku strávíte prodl. víkend se stejně naladěnými lidmi. Večerní posezení, legrace i sdílení svých poznatků.

Cena

3300

leták | přihláška

horská chata Rozhled | Telefon:+420 499434176 | Mobil:+420 721554728 | Mail:rozhled@tiscali.cz | Webdesign: © lk 2013